KURUMSAL

 

Kurulduğu 1984 yılından beri kuru meyve ve kuruyemiş tedariğini sağlayan Maxwell Foods, bu lezzetlerle mükemmel karışımlar oluşturmaktadır. Lezzetli karışımlarını dünya genelinde pazarlayan Maxwell Foods, sektörde öncülük ettiği yenilikler ve müşterilerine rekabet avantajı sağlayan inovatif ambalaj teknikleriyle gurur duyduğu bir geçmişe sahiptir.

 

Sadece onaylı / sertifikalı üreticilerden özenle seçilen hammaddeleri, Pazar lideri Maxwell Foods kalite sistemiyle pazara sunmaktadır.

 

Maxwell Foods, Avusturalya ile birlikte pek çok ülkenin en seçkin tedarik kaynaklarıyla çalışmaktadır. Sidney,Melbourne,Tayland ve Türkiye’de bulunan üretim tesislerinin yanısıra İngiltere ve İtalya da bulunan satış ofisleriyle de sürekli tedarik zincirini garanti edebilmektedir.

 

 

 

 


HAKKINDA


Kurulduğu 1984 yılından beri hem meyve ve fındık üretimi yapan hem de tedarik eden Maxwell Foods, bu ürünleri dünya genelinde pazarlamaktadır. Maxwell Foods, bulunduğu sektörde daima öncülük ettiği yenilikler ve müşterilerine rekabet avantajı sağlayan inovatif ambalaj teknikleriyle gurur duyduğu bir geçmişe sahiptir.

İLETİŞİM


Ulucak Atatürk Mah. 27. Sokak No:7
Kemalpaşa / İZMİR - TÜRKİYE

 

Tel: +90 (232) 877 14 12
Faks: +90 (232) 877 14 19
E.Posta: bilgi@maxwellfoods.com

© 2016 cepmix.com.tr | Tüm Hakları Saklıdır | Gizlilik Politikası